#sportwinner

Nasza historia: Nie bój się zmiany na lepsze.

Ze sportem jesteśmy związani od najmłodszych lat, ja zaczynałem grając w piłkę, żona natomiast swoją przygodę zaczęła na siłowni. Idąc tym tropem, nieuniknionym było, że będziemy chcieli połączyć pracę z hobby, więc oboje pracowaliśmy przy szeroko pojętej sprzedaży sprzętu sportowego.

Jak powstał sklep

Pracowanie dla kogoś nigdy nie daje nam takiej swobody jakiej potrzebujemy. Dlatego postanowiliśmy założyć nasz własny sklep z odzieżą i akcesoriami sportowymi.

I tak właśnie powstał nasz sklep sportwinner.pl. Postanowiliśmy, że musimy iść naszą własną drogą, z naszymi przekonaniami, co do obsługi i podejścia do naszych klientów.

Sportwinner
Sportwinner

Była to trafna decyzja

Udało się przebrnąć przez papierologię, przy pomocy znajomych ogarnęliśmy wszystko, co było wymagane do tak naprawdę zmaterializowania naszych marzeń.

Sportwinner
Sportwinner

Przyszłość

Nieustannie dążymy do udoskonalania naszego sklepu, jakości obsługi oraz niepodważalnie niskich cen. To jedyny sposób na sukces w dzisiejszych czasach.

Kochamy sport i przelewamy tą miłość każdego dnia w naszej pracy. Wbrew wszystkim przeciwnościom.

Dołącz do grona naszych klientów

Serdecznie zapraszamy wszystkich do dzielenia się pasją, jaką bez wątpienia jest sport. Mamy nadzieję, że nasze produkty w pełni Was usatysfakcjonują.

Jesteś zwycięzcą